võida valu

4,88 €


Autor: Leon Chaitow
Tõlkija: Ellen Suits
Toimetaja: Terje Vooglaid
Formaat: muu
Lehekülgi: 176
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949593347
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 155mm x 235mm

Võida valu - sa suudad seda !

Kuidas murda välja valu nõiaringist ja saavutada uuesti kontroll oma elu üle

Valu leevendamine on sinu enda kätes!

Ükskõik, kas sind vaevab seljavalu, pidevad peavalud, migreen, artriit, kõhuprobleemid või ülepingest tingitud hädad, sellest raamatust leiad üksikasjaliku juhendi, kuidas valu loomulikul teel leevendada. Tuntud terviseekspert Leon Chaitow kirjeldab püsivaid lahendusi, mis aitavad sul valu kontrolli alla võtta ja vähendada valuvaigistavate ravimite manustamist.

Selles raamatus 
- näidatakse, kuidas saavad positiivne vaimne hoiak, parem rüht, füüsiline treening ja muudatused toitumises aidata valutsüklit katkestada
- antakse juhiseid murranguliste raviviiside ja tõhusaks osutunud võtete jaoks, kaasa arvanud hüpnoteraapia ja tundlikkuse vähendamine
- pakutakse välja toiminguid valu leevendamiseks ja liikuvuse suurendamiseks, näiteks massaaž ja õrnad venitused
- käsitletakse ravivõimalusi levinumate probleemide puhul, nagu näiteks kaela- ja õlavalu, selja- ja kõhuvalu.

Raamatust leiab praktilisi illustratsioone ning ilma ravimiteta ja kahjulike kõrvaltoimeteta vahendeid kestva valuleevenduse jaoks.

Leon Chaitow on litsentseeritud osteopaat ja naturopaat, kes töötab toimetajana ajakirjas Journal of Bodywork and Movement Therapies ning peab rahvusvahelisi loenguid meditsiinitöötajatele integreeritud naturopaatia ja osteopaatia perspektiividest. Ta on välja andnud üle 60 raamatu, nende hulgas „Fibromüalgia ja lihasvalu“ ja „Holistiline valuleevendus“.

Samast kategooriast