Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi

20,14 €


Autor: ideedeportaal smarticular.net
Tõlkija: Katrin Soe-Suren
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 192
Kirjastus: Hea Lugu
ISBN: 9789916601464
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 147mm x 210mm

Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi

Sellel asjalikul raamatul ei ole kindlat autorit: smarticular.net on Saksa jätkusuutliku elu ideedeportaal.   Alates 2014. aastast on nad kogunud ja avaldanud nõuandeid ja nippe, mis aitavad elada keskkonnasõbralikumalt. Portaali jälgijailt kogunenud headest nõuandeist koostatakse ka raamatuid, kuid saksakeelses portaalis täieneb ja uueneb materjal pidevalt. Eesti keelde pole smarticulari meeskonna väljaandeid varem tõlgitud.

Esimesena avaldame neilt raamatu, mille peategelased on söögisooda, sooda, äädika, sidrunhappe ja pesuseep. Nende abil on võimalik asendada pea kõiki kodukeemia poes saadaolevaid tooteid ning lahendada palju igapäevaprobleeme. Raamatus on umbes 300 kasutusvõimalust ja 33 retsepti tõestamaks,  kui lihtne see on. Osa neist nippidest on meile tuttavad, väga paljud saksa majapidamistarkused aga alles ootavad katsetamist ja proovimist.
Lihtsad abivahendid on mitmes mõttes väga kasulikud.
Omatehtud kehahooldus-, kosmeetika- ja majapidamisvahendid on tervislikumad!

Saad ise otsustada ja valida, mis sulle kõige paremini sobib ja millistest ainetest abivahendid koosnevad, nii pole karta allergiat ega muud halba mõju.
Kodustest vahenditest valmistatud alternatiivid on keskkonnasõbralikumad!
Tutvustatud kodused majapidamis- ja kosmeetikavahendid on kas looduslikku päritolu või lihtsalt biolagunevad. Nende kasutamine vähendab ka pakendiprügi hulka.

Isetegemine aitab säästa hulga raha!
Deodorant kogu perele vähem kui 50 sendi eest? Pesupulbrile kulub vaid murdosa summast, mida maksaksid selle eest poes? See raamat õpetab säästma. Isetegemine on lahe! Avasta uusi võimalusi, kuidas elada lihtsat ja keskkonnasõbralikku elu.

Samast kategooriast