Percy Jackson ja viimane olümplane Rick Riordan

17,95 €


Autor: Rick Riordan
Tõlkija: Eva Finch
Toimetaja: Jana Kuremägi
Formaat: Pehme köide
Lehekülgi: 368
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647064
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Viimne olümplane

Percy Jackson ja olümplased

Kangelasliku noore pooljumala Percy Jacksoni seikluste põnev kulminatsioon!

Terve aasta on pooleverelised valmistunud lahinguks titaanidega, teades, et nende väljavaated võita on kasinad. Kronose armee on võimsam kui kunagi varem ning iga uus värvatud jumal või poolevereline vaid kasvatab kurja titaani väge. Sellal kui olümplased püüavad ohjeldada raevutsevat koletist Typhonit, alustab Kronos pealetungi New Yorgile, kus Olümpose mägi seisab sama hästi kui kaitseta. Nüüd sõltub Aja Isanda peatamine Percy Jacksonist ja noorte pooljumalate sõjaväest. 
Ülimenuka sarja „Percy Jackson ja olümplased“ viimases raamatus selgub lõpuks, mis seisab Percy kuueteistkümnendat sünnipäeva varjutava ettekuulutuse taga. Ja sellal kui Manhattani tänavail möllab lahing lääne tsivilisatsiooni päästmiseks, tekib Percyl hirmus kahtlus, et äkki võitleb ta omaenese saatuse vastu …

„Percy Jackson ja olümplased“ on Ameerika kirjaniku Rick Riordani menukaim sari, mis on ilmunud ligi 40 keeles ja mida on üle maailma müüdud rohkem kui 45 miljonit raamatut. Sarja esimese kahe raamatu põhjal on valminud ka filmid.

Samast kategooriast