Autor: Misha Ruth Cohen
Tõlkija: Mari Kadanik
Toimetaja: Anneli Sihvart
Formaat: Kõva kaas
Lehekülgi: 432
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949620616
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 170mm x 240mm

Uue Hiina meditsiini käsiraamat

 

„Uue Hiina meditsiini käsiraamat“ on hädavajalik teejuht tervikliku keha, meele ja vaimu arendamisel. Raamat tutvustab Hiina meditsiini võimsaid hüvesid – ennekõike akupunktuur, massaaž, toitumine, meditatsioon ja ravimtaimed – ning õpetab kasutama neid kõrvuti teiste Ida ravikunstidega. Praktiline traditsioonilist Hiina meditsiini käsitlev teos aitab teil oma raviprotsessi kontrollida ning säilitada või taastada terviklikkus ja harmoonia kõigis elu aspektides.  

Doktor Misha Ruth Cohen, rahvusvaheliselt tunnustatud Hiina meditsiini praktiseerija, lektor ja mentor, pakub põhjalikke raviplaane mitmesugustele tõbedele, muuhulgas seedeprobleemide, stressi, ärevushäirete ja depressiooni raviks, vähiravi toetuseks, maksa tervise hoidmiseks, günekoloogiliste kaebuste, PMS-i ja menopausi leevendamiseks jpm.

 Ülevaatlik käsiraamat kombineerib ka Hiina toitumissoovitusi Lääne meditsiiniga ning heidab pilgu teistelegi Ida ja Lääne ravimeetoditele, mille hulka kuuluvad:  * Hiina meditsiini põhitõed * akupunktuur ja moksibustioon * Qi Gong: hiina harjutused ja meditatsioon * dieedisoovitused * Hiina ravimtaimeteraapia  „Uue Hiina meditsiini käsiraamat“ kasutab esoteerilist informatsiooni vaid hädavajalike teadmiste edasiandmiseks ning näitab, kuidas kasutada Hiina meditsiini eri olukordades, alates viljatusest kuni erinevate haiguste, näiteks vähi ja suhkrutõveni.

Astuge esimesed sammud looduslike raviviiside poole ning teid ootab ees pikem ja õnnelikum elu!

* * *

Uue Hiina meditsiini käsiraamat on hea valik tänapäevasele inimesele, kes tahab aastatuhandeid vanu õpetusi oma igapäevaelus rakendada. raamat sobib nii hiina meditsiiniga vähe kokku puutunud inimesele kui ka juba praktiseerivale spetsialistile, siit leiab palju praktilisi soovitusi ja näpunäiteid erinevate sagedamini esinevate terviseprobleemide leevendamiseks. Teose autor ei välista lääne meditsiini ega teisi teraapiameetodeid, vaid propageerib spetsialistide omavahelist koostööd.
Jana Saarmann,
Raamatu konsultant, Hiina meditsiini õpetaja
 

Samast kategooriast