Uitnärvi ravijõu rakendamine. Stanely Rosenberg

20,21 €


Autor: Stanley Rosenberg
Tõlkija: Silja Truus
Toimetaja: Eva Saul
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 320
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949681822
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Uitnärvi ravijõu rakendamine

Eneseabiharjutused depressiooni, trauma, ärevuse ja autismi raviks

Elutähtis uitnärv annab võime nii sügavalt lõdvestuda kui ohu korral kohe reageerida. Selle häiritud olek võib põhjustada paljusid haigusi ja selle tasakaalu viimine ravida neist enamikku. Mitmed püühilised ja füüsilised nähud – ärevusest ja depressioonist seljavalu ja migreenini – annavad tunnistust, et uitnärvi talitusega pole kõik korras.  

See raamat õpetab lihtsate harjutuste abil reguleerima oma uitnärvi, et jõuda sügava lõõgastuseni, magada paremini ning taastuda vigastustest ja traumadest. See harutab lahti krooniliste haiguste saladused ning selgitab, kuidas ja miks need tekivad. Kui kehas taastub turvaline seisund, häälestab see end ise tervenemise ja taastumise teele.

Ameerikas sündinud ja Taanis elav kehaterapeut Stanley Rosenberg on tegelenud mitmesuguste kehateraapiatega üle 45 aasta. Alates 1987. aastast praktiseerib ta kraniosakraalteraapiat. Rosenberg õppis biomehaanilist kraniosakraalteraapiat Alain Gehini käe all ja omandas teadmisi Upledgeri Instituudis. Lisaks õppis ta Jean-Pierre Barrali juures osteopaatiat ja osales Giorgia Milne’i biodünaamilise kraniosakraalteraapia kursustel. Ta on kirjutanud mitu kehateraapiaga seotud raamatut ning õpetanud teatrikoolides näitlejatele joogat, akrobaatikat ja hääle kasutamist.

Samast kategooriast