tervislik rasvapõletustreening eva pettinen

8,63 €


Autor: Eva Pettinen
Toimetaja: Helve Hennoste
Formaat: muu
Lehekülgi: 176
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949620852
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 165mm x 240mm

Tervislik rasvapõletustreening

Tervis on liikumine ja liikumine on elu. Tervislik liikumine ei kuluta eluenergiat, vaid annab seda meile juurde. Seoses väheliikuva eluviisiga, kulinaarsete ahvatluste ja suurest koormusest tuleneva stressiga on tihti mureks suurenenud kaalunumber, liigne kaal koormab aga organismi veelgi.

Tervislik kaalu alandamine toimub teadlikult, mõõdukas tempos, ja sisaldab endas nii tasakaalustatud elukoormust töö ja puhkuse vahel, toidu kui kehakütuse tarka tarbimist, oma vaimse ja emotsionaalse olemuse eest hoolt kandmist kui ka piisavat, mitmekülgset liikumist.

„TERVISLIK RASVAPÕLETUSTREENING“ annab võimaluse koduses keskkonnas (ja ka reisidel) teha eri pikkusega, keha eri piirkondi mõõdukalt koormavaid harjutuskavasid, mille eesmärgiks on eluenergia liikuma panemine, tervise hoidmine või parandamine, füüsilise jõu suurendamine igapäevaeluks, kaalu vähendamine ning välimuse ja enesetunde parandamine. 

TERVISLIKKE RASVAPÕLETUSTREENINGUID!

Eva Pettinen on töötanud treenerina 21 aastat nii Eestis kui Inglismaal. 2006. aastal asutas ta Eesti esimese pilatesestuudio Flexus Pilates: stuudio 12 tegevusaasta jooksul on ta seal läbi viinud üle 10 000 treeningu ning loonud mitmeid maailmas ainulaadseid matipilatese treeningustiile, nagu Flexus Pillow Pilates (pilatese treening padjaga), Flexus Chair Pilates (pilatese treening tooliga), Flexus Towel Pilates (pilatese treening rätikuga) jm. 

Evalt on varem ilmunud raamatud "Pilates eestlasele" (2011), "Tervis pilatesest" (2015), "Võimle terviseks" (2016) ja "Kõigile naistele. Kuidas püsida terve." (2016). 
 

Samast kategooriast