-21%
Surmavad saladused. Robert Bryndza. Erika Foster

19,29 €
15,24 €


Autor: Robert Bryndza
Tõlkija: Raili Puskar
Toimetaja: Tiiu Maks
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 336
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949681549
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Surmavad saladused

Peainspektor Erika Fosteri krimipõnevik

Täiuslik mõrv nõuab täiuslikku mõrvarit.

Külmal talvehommikul leiab üks naine oma maja ukse eest tütre verise surnukeha. Julm mõrv on toime pandud otse ohvri kodumaja lävel. Erika Foster, kes on äsja lõpetanud ränga kuriteo uurimise, on emotsionaalselt täiesti läbi, aga otsustab uue juhtumi siiski käsile võtta. Selgub, et hiljuti on sellessamas vaikses Londoni rajoonis olnud mitu kallaletungi, mida ühendab üks hirmuäratav detail: ründaja on gaasimaski kandev musta riietunud isik.


Erika asub kurjategijat jälitama, ent juhtum osutub oodatust hulga keerulisemaks, sest noore naise surma varjutab käänuline saladusloor. Just siis, kui killud hakkavad pisitasa paika loksuma, seisab Erika silmitsi omaenda mineviku valusate mälestustega, mis kisuvad tähelepanu juurdluselt kõrvale. Erika peab võtma end kokku, et keskenduda ja mõrvar tabada, ning nüüd on ohus ka ta kolleegi elu …

„Surmavad saladused“ on kauaoodatud kuues raamat briti menukirjaniku Robert Bryndza loodud tegelaskuju Erika Fosteri krimipõnevike sarjas. Sarja raamatuid on üle maailma müüdud 3 miljonit eksemplari ja need on tõlgitud 29 keelde.

Samast kategooriast