12,95 €


Autor: Niina Junttila
Tõlkija: Mare Leino
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 160
Kirjastus: Koolibri
ISBN: 9789985037744
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 240mm x 170mm

Sõpradeta elu

Laste ja noorte üksildus

Laste ja noorte seas levima hakanud üksilduse probleem puudutab nüüdseks juba liiga paljusid.

Üksildust esineb kõikides vanuserühmades, kuid eriti laste ja noorte hulgas. Pea iga viies neist tunneb aeg-ajalt üksildust ja ahistust, et pole kellegagi rääkida ja aega veeta, pole kedagi, keda usaldada. Sellisel sotsiaalsel ja emotsionaalsel üksildusel on lastele ja noortele sügav ja pikaajaline mõju, millega võivad kaasneda pöördumatud tagajärjed.

Raamat räägib üksildusest nii uuringute kui ka laste ja noorte endi kirjelduste valguses ja küsib, mida saaksime teha, et ükski laps ega noor ei oleks tõrjutud ja üksi.

Raamat on mõeldud väga laiale lugejaskonnale: lapsevanematele, õpetajatele, psühholoogidele, perearstidele, psühhiaatritele, kooli tugisüsteemi töötajatele, üliõpilastele, õppejõududele, ning – loomulikult kõikidele üksildastele inimestele endile (igas vanuserühmas). Ning muidugi ka kõikidele mitteüksildastele, kes sooviks üksildasi jõudumööda aidata.

Loe lisaks: "Üksildane laps ootab head jutupartnerit", Mare Leino, 10/2016  http://www.terviseinfo.ee/et/blogi/4656-uksildane-laps-ootab-head-jutupartnerit

Samast kategooriast