11,20 €


Autor: Alix Lefief-Delcourt
Tõlkija: Piret Kanne
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 208
Kirjastus: Koolibri
ISBN: 9789985039663
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 150mm x 210mm

Sooda. 1001 võimalust

Kes meist poleks kasutanud soodat: mitmesugustes kookides-biskviitides, kurguvalu korral soodaauru tehes, küürimisvahendina … Aga kui palju tavalise söögisooda kasutusviise te veel teate? Tegelikult on sooda kasutusvõimalusi loendamatult: sooda on ideaalne alternatiiv pesupulbritele, näopuhastusveele või šampoonile, keemilistele putukatõrjevahenditele, auto-, akna- või pliidipuhastusvedelikele jpm. Soodast saab abi nohu ja seedeprobleemidega, sääsehammustuse ja villide korral. Aga ka mitmetel aiatöödel.

Soodat on lihtne kasutada, see on biolagunev ning seega ohutu nii keskkonnale kui ka meile endile. Sooda on rahakotisõbralik aine.

Raamatu sissejuhatuses tutvustatakse soodat ja selle kasutamist, järgnevad peatükid „Sooda ja tervis“, „Sooda ilu ja heaolu teenistuses“, „Sooda kodus ja aias“, „Sooda köögis“. Igas peatükis tuuakse välja sooda kasutusvõimalused tähestikulises järjekorras. Lisaks leidub raamatus ka häid nõuandeid ja vahvaid retsepte soodaga.

Raamatus toodud nõuanded võiksid olla inspireerijaiks, et lugeja saaks ise selle universaalse abimehega edasi katsetada.         

Samast kategooriast