-21%
Minu tunded. Pettumus


Autor: Trace Moroney
Tõlkija: Mari-Ly Tiitsmaa
Illustraator
Trace Moroney
Formaat: Kõva kaas
Lehekülgi: 14
Kirjastus: Koolibri
ISBN: 9789985041963
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 203mm x 203mm

Pettumus

Minu tunded

Trace Moroney on rahvusvaheliselt tunnustatud autor, kelle raamatuid on avaldatud rohkem kui 20 keeles. Sarja „Minu tunded“ raamatutes elavad jänkutegelased, kes on asetatud inimeste igapäevaolukordadesse. Mida me tunneme, kui oleme rõõmsad või üksildased, kurvad või vihased, armastavad või pettunud?

Iga raamat sarjast „Minu tunded” on hoolikalt kavandatud, et aidata lapsel paremini mõista oma tundeid ning saavutada sedakaudu suurem iseseisvus ja vabadus. Tunnetest rääkimine õpetab lapsele, et on täiesti normaalne tunda nii rõõmu kui kurbust, viha, armastust või hirmu. Kui suhtuda ka valulikesse tundmustesse kui loomulikesse, on laps oma maailmas rahul ja õnnelik, oma võimetes kindel.

Pettumus on tunne, mis tekib siis, kui kõik pole läinud nii hästi, kui lootsime. Lastel on oluline mõista, et kõik kogevad aeg-ajalt pettumust. Kui laps õpib pettumustega toime tulema, muutub ta paindlikumaks ja tugevamaks. See omakorda kasvatab lapse eneseusaldust ja annab ka negatiivsete tunnetega toimetulekuks vajaliku enesekindluse.

Sarjas „Minu tunded” on ilmunud veel - „Headus”, „Armastus”, „Kurbus”, „Viha”, „Ärevus”, „Rõõm”, „Hirm”, „Kadedus”.

Samast kategooriast