-20%
Nukkude surmanäng. Angela Marsons. Vaneminspektor Kim Stone'i juhtumid

21,45 €
17,16 €


Autor: Angela Marsons
Tõlkija: Karin Suursalu
Toimetaja: Valli Voor
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 384
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949681112
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Nukkude surmamäng

Vaneminspektor Kim Stone'i juhtumid

Uurija Kim Stone’i neljas juhtum

Surnud ei paljasta saladusi ... kui just ei osata kuulata.

Tütarlapse tundmatuseni moonutatud nägu vahtis pimedana sinitaevasse, tema suust pudenes mulda. Musttuhat kärbest tiirutas verepudru kohal. Westerley uurimisrajatis pole nõrganärvilistele – see on „laibafarm“, kus uuritakse surnukehade lagunemist ja mille asukateks on laibad, muist rohkem, muist vähem mädanenud. Kui aga uurija Kim Stone ja tema meeskond leiavad hiljuti surnud neiu, tundub neile, et mõrvar on leidnud parima paiga oma kuriteo varjamiseks. 
Seejärel tungitakse kallale teisele neiule. Ta jäetakse surnu pähe maha, uimastatud, suu mulda täis. Stone’ile ja tema meeskonnale on selge, et tegutseb sarimõrvar. Mitu laipa nad veel leiavad? Kes on järgmine? Kui kohalik ajakirjanik Tracy Frost jälgi jätmata kaob, tõusevad ka panused. Tundub, et mõrvari saladuste võti peitub minevikus. Kas Kim leiab selle, enne kui väärastunud vaim nõuab järjekordse ohvri?

Angela Marsons on sündinud ja kasvanud Inglismaal, Black Countryl. Tema loodud Kim Stone’i sarja raamatuid on tõlgitud  30 keelde ja müüdud üle 3,3 miljoni eksemplari, samuti on need ühed kõige kõrgemalt hinnatud krimiraamatud Amazoni lugejate seas. Nüüdseks on sari saanud populaarseks ka Eestis. Varasemalt on ilmunud "Vaikne karje", "Julmad mängud" ja "Kadunud tüdrukud".

Samast kategooriast