murtud prints


Autor: Erin Watt
Tõlkija: Liina Saarm
Toimetaja: Ivi Vinkler
Formaat: Pehme köide
Lehekülgi: 320
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949620807
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Murtud prints

Royalid 2

NEED ROYALID VEEL HUKUTAVAD SU …

Reed Royalil on olemas kõik: hea välimus, staatus, raha. Tüdrukud eliitkoolis võtavad järjekorda, et temaga kohtingule minna; poisid tahaksid temaga kohad vahetada. Aga Reed ei hoolinud kunagi kellestki peale oma perekonna – kuni tema ellu astus Ella Harper.
Põlgus Ella vastu ja vajadus panna isa hoolealune kannatama muutus millekski täiesti muuks: sooviks tüdrukut iga hinna eest kaitsta. Üks rumal viga ajab aga Ella Reedi käte vahelt minema ja toob Royalite majja kaose ning Reedi maailm hakkab kokku varisema. 
Ella ei taha teda enam. Ta ütleb, et nad ainult hävitavad teineteise.
TAL VÕIB OLLA ÕIGUS.
Saladused. Reetmine. Vaenlased. Reed ei ole veel kunagi pidanud millegi sellisega rinda pistma. Aga kui ta soovib oma printsessi tagasi võita, tuleb tal enda väärtust tõestada.

„Murtud prints“ on kauaoodatud järg New York Timesi ja Wall Street Journali hittraamatule Paberist printsess, mille autorid on Erin Watti pseudonüümi all kirjutavat kaks menukirjanikku. Üle kõige naudivad nad koos kirjutamist ja nüüdseks on nende sulest ilmunud juba mitu romaani, „Royalite“ sari neist esimene.

* Raamat ei sobi lugemiseks alla 15-aastastele.

Samast kategooriast