merineitsi camilla läckberg

18,50 €


Autor: Camilla Läckberg
Tõlkija: Maiu Elken
Toimetaja: Mari Tuuling
Formaat: Pehme köide
Lehekülgi: 400
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647262
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 145mm x 210mm

Merineitsi

Üks mees jääb Fjällbackas jäljetult kadunuks. Ehkki Patrik Hedström ja tema kolleegid Tanumshede politseijaoskonnast teevad kõik, et ta üles leida, ei tea keegi, kas ta on elus või surnud. Neli kuud hiljem leitakse ta siiski üles – kuid mõrvatuna, jäässe külmunult.

Juhtum läheb veelgi keerulisemaks, kui selgub, et üks mehe tuttavaist, kirjanik Christian Thydell, on enam kui aasta vältel saanud anonüümseid ähvarduskirju. Oma romaani „Merineitsi“ esitluspeol saab Christian veel ühe sõnumi. Ta variseb kokku ja näitab kirju Erica Falckile, kes on talle käsikirja juures abiks olnud.

Ehkki Christian üritab olukorda leevendada ja keeldub politseisse pöördumast, võtab Erica ühe kirja salaja kaasa ja näitab seda Patrikule. Patrik aimab ohtu – ta näeb, et keegi vihkab Christianit sügavalt, ja see keegi tundub olevat haiget saanud, keerulise mõttemaailmaga inimene, kes ei kõhkleks oma ähvardusi teoks tegemast. Politsei mõistab peagi, et kirjade ja mõrva vahel on seos ning jäljed viivad neid ajas tagasi…

„Merineitsi“ on kuues raamat Camilla Läckbergi menukast sarjast, mis räägib Patrik Hedströmist ja Erica Falckist, kes elavad Fjällbackas. Sarja raamatuid on avaldatud 18 riigis ja müüdud kokku üle kahe miljoni eksemplari.
 

Samast kategooriast