-20%


Autor: Stefanie Dahle
Tõlkija: Kadi Eslon
Formaat: Kõva kaas
Lehekülgi: 80
Kirjastus: Koolibri
ISBN: 9789985039038
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 170mm x 240mm

Maasikahaldjas Marike. Nahkhiirte varjuteater

Maasikahaldjas Marike rõõmustab meid jälle oma uute lugudega. Nagu alati on abivalmis maasikahaldjal ja tema sõpradel käsil palju toredaid seiklusi. Seekord aitab Marike Meeli Meelespea majapidamises korda luua, karihiir Irmil karnevaliks valmistuda ja siil Sannal mesilasesutsu ravida. Kurvale tihasele Tiuksule korraldavad haldjad Marikese eestvõttel ühe väga erilise peo. Talvel pakub Marike peavarju lumesajus eksinud hamster Kunole.Vastutasuks aitavad sõbrad maasikahaldja aias uuendusi läbi viia ning nahkhiired üllatavad metsaelanikke lõbusa varjumänguga. 

Raamatu teksti ja piltide autor Stefanie Dahle on sündinud 1981. aastal Schwerinis. Juba lapsena meeldis talle pildiraamatuid vaadata ja ka ise pilte maalida. Ta õppis Hamburgi kunstiülikoolis illustreerimist ning on tänaseks loonud põneva ja fantaasiarikka maailma, kuhu võib end tundideks unustada.

Kirjastuselt Koolibri on samas sarjas ilmunud veel „Maasikahaldjas Marike. Maagilised lood maasikaaiast” ja „Lõbus konnakontsert. Maasikahaldjas Marikese lood”.

Samast kategooriast