Lonely Planeti 500 parimat sihtkohta

27,15 €


Autor: Ühislooming
Tõlkija: Olavi Teppan
Formaat: Kõva kaas
Lehekülgi: 328
Kirjastus: Koolibri
ISBN: 9789985042601
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 230mm x 270mm

Lonely Planeti 500 parimat sihtkohta

Kas oskate ära arvata, mis on maailma kõige-kõige erilisem vaatamisväärsus? On see Taj Mahal, Suur kanjon, Stonehenge või hoopis mõni muu populaarne reisisihtkoht?

Raamatus „Lonely Planeti 500 parimat sihtkohta“ on edetabelijärjestusse seatud maailma kuulsaimad inimkäte loodud linnad, ehitised ja mälestised, templid ja kirikud, muuseumid ja galeriid, pargid ja aiad, platsid ja väljakud, peale selle looduslikud vaatamisväärsused nagu koopad ja kaljumoodustised, mäed, järved, jõed, kanalid ja joad, geotermilised piirkonnad, rifid, saared ja rannad, linnuvaatluspaigad ja maalilised teed ning (kõlab uskumatult) veel palju-palju muudki. Loetletud vaatamisväärsuste hulgas on ka 112. koha pälvinud ja Eesti keskaegse pärlina kirjeldatud Tallinna vanalinn.

Iga sihtkoha juures on peale kirjelduse ka praktilised nõuanded, kuidas ja millal sinna reisida, kus peatuda, millele tähelepanu pöörata ning soovitused piirkonna kultuuriliste iseärasuste arvestamiseks ja ohutusnõuete järgimiseks.

Vapustavalt head fotod ning iga paiga kohta valitud iseloomulikud meeleolukad detailid tekitavad lugejas vastupandamatut reisikihku.

 

Samast kategooriast