29,50 €


Autor: Mick Wall
Tõlkija: Olavi Teppan
Toimetaja: Ilme Rääk
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 608
Kirjastus: Koolibri
ISBN: 9789985040553
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 220mm

Led Zeppelin

Kui maal kõndisid hiiglased

2018. aastal täitub 50 aastat legendaarse rokkbändi Led Zeppelin asutamisest. Sel puhul jõuab eesti lugejate ette rokibiograafi Mick Walli kõige ambitsioonikam teos ning kõige põhjalikum Led Zeppelini biograafia, mis seni trükivalgust näinud.
Erinevate asjaosaliste ja iseenda isiklikke vaateid objektiivsete tõsiasjadega stiilitundlikult segades on Wall kirja pannud meeldivalt tasakaalustatud ja põnevusega loetava loo 1970. aastate maailma ühest fenomenaalsemast muusikalisest ja kultuurilisest nähtusest. 

Led Zeppelini kui rokiajaloo üht suurima müügieduga ansamblit on nimetatud kuuekümnendate viimaseks ja seitsmekümnendate esimeseks suureks bändiks. Käesolevas teoses esitab bändiliikmetega aastakümneid lähedalt tuttav rokiajakirjanik Mick Wall julge nägemuse bändist, kes juhatas oma muusikaga sisse uue ajastu ja kirjutas ümber lavataguse käitumise reeglid. Wall annab ilmekalt edasi Jimmy Page’i, Robert Planti, John Paul Jonesi, John Bonhami ja nende (kuri)kuulsa mänedžeri Peter Granti eluloo, asetades lugeja nende siseilma, kus unistus Led Zeppelinist kütkestavaks tegelikkuseks sai.

Raamatu tutvustus Kuku Raadios, saates Nädala raamat, kuula siit:  http://podcast.kuku.postimees.ee/podcast/nadala-raamat-2018-06-15/

Samast kategooriast