Kuuvalgel unistajad. Siobhan Curham

4,88 €


Autor: Siobhan Curham
Tõlkija: Lii Tõnismann
Toimetaja: Aurora Berg
Formaat: muu
Lehekülgi: 320
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949593781
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Kuuvalgel unistajad

Viieteistaastane Amber ihkab põnevust ja seiklusi. Koolis on teda aga juba pikemat aega taga kiusatud, sest tal on kaks isa, ja koduski ei näi elu kuigivõrd parem.

Saanud inspiratsiooni oma lemmikkirjanikult Oscar Wilde’ilt, mõistab Amber, et miljonite londonlaste hulgas peab ometi olema teisigi, kes mõtlevad samamoodi nagu tema – teisi unistajaid, kuuvalgel unistajaid. Juhus toob Amberi teele kolm pealtnäha väga erinevat tüdrukut, Maali, Sky ja Rose’i, ning peagi kutsub ta nad enda asutatud Kuuvalgel Unistajate salaseltsi. Tüdrukud avastavad, et neil on rohkem ühist, kui arvata võis. Neil on kõrini sellest, et neile kõik ette dikteeritakse: kuidas välja näha, mida mõelda ja kuidas käituda. Kas sõpradeks saamine annab neile julguse olla nemad ise?

Siobhan Curham on auhinnatud briti kirjanik ja nõustaja, kelle sulest on ilmunud hulganisti noorteraamatuid. Muu hulgas on Siobhan Zoe Suggi rahvusvahelise menuki „Tüdruk Online“ kaasautor ja oma loomingu eest on ta pälvinud Young Minds Book Awardi peapreemia.

Siobhanile meeldib aidata kirjutamisega seotud unistusi ellu viia – selleks on ta loonud programmi "Dare to Dream" (Julge unistada).

Samast kategooriast