Kümne minuti zen. Lühikese ajaga rahulikuks ja rõõmsaks. Owen O´Kane

9,90 €


Autor: Owen O’Kane
Tõlkija: Maarja Paesalu
Toimetaja: Eva Saul
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 176
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949681204
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Kümne minuti zen

Lühikese ajaga rahulikuks ja rõõmsaks

„Kümne minuti zen“ on lihtne ja tõhus käsiraamat, mis aitab alustada päeva õiges meeleolus, et olla valmis võimalikeks katsumusteks.  Kulutame igal hommikul kümme minutit nii duši all käimisele, hommikusöögi valmistamisele kui ka söömisele, kuid ei leia üldse mahti oma mõtete klaarimiseks.

Kümne minuti zen tehnika kombineerib nelja teraapia – meeleteadlikkuse, kognitiivse käitumisteraapia, psühhoteraapia ja traumateraapia (EMDR) – lihtsasti järgitavaid harjutusi.  Sa õpid: * oma meelt kiiresti maha rahustama, * keskenduma ja treenima aju stressiga toime tulema, * kasutuid mõttemustreid ümber tegema, * paremini suhtlema.

 Owen O’Kane on loonud kümne minuti zen’i, et tutvustada elupõhimõtteid, mis said rohkelt ainest tema psühhoterapeudikogemusest ja pikkade aastate tööst surijate eest hoolitsedes. O’Kane õppis arstiteadust ja psühhoteraapiat ning asutas stressitaluvuse õpetamiseks Kümne Minuti Zen’i ühingu, mille kaudu korraldab Ühendkuningriigis ja Iirimaal meeleteadlikkuse ja kümne minuti zen’i koolitusi.

Samast kategooriast