Külm veri. Robert Bryndza. Peainspektor Erika Fosteri krimipõnevik

18,41 €


Autor: Robert Bryndza
Tõlkija: Raili Puskar
Toimetaja: Tiiu Maks
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 368
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647989
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Külm veri

Peainspektor Erika Fosteri krimipõnevik

Kohver oli vettinud ja Erika oli selle avamisega hädas, ent viimaks andis lukk järele ja kohver vajus lahti. Vaatepilt oli kohutav.

Thamesi jõe kaldale uhutud räsitud kohvrist leitakse noore mehe tükkideks raiutud surnukeha. Uurijana on Erika puutunud kokku paljude ränkade kuritegudega, kuid midagi sellist pole ta veel iial näinud. Peagi ilmneb, et mõne aja eest on leitud teinegi kohver, millesse olid kõhedust tekitavalt sarnasel kombel peidetud noore naise säilmed.
Erika mõistab kohe, et tegu on sarimõrvariga, ja peagi on sihikul üks Erikale väga lähedane inimene. Aga just siis, kui juurdlus hakkab edenema, satub kallaletungi ohvriks Erika ise.

Varsti leitakse veel teisedki surnukehad, mis näivad olevat sama mõrvari kätetöö. Niigi kriitiline olukord muutub veel närvesöövamaks, kui röövitakse Erika kolleegi, Londoni politsei ringkonnaülema Marshi kaksikud tütred. Kas Erikal õnnestub päästa süütute laste elu, enne kui on hilja? Aeg hakkab otsa saama, kui ühtäkki teeb Erika kõike muutva avastuse: mõrvareid on rohkem kui üks.

„Külm veri“ on viies raamat tänapäeva ühe hinnatuma menukirjaniku Robert Bryndza „Peainspektor Erika Fosteri krimipõnevike“ sarjas.

Samast kategooriast