Köök. Tee ise, ära osta ideedeportaal smarticular

20,56 €


Autor: ideedeportaal smarticular.net
Tõlkija: Katri Soe-Surén
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 192
Kirjastus: Hea Lugu
ISBN: 9789916601891
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 148mm x 210mm

Köök. Tee ise, ära osta

137 tervislikku valmistoodete alternatiivi, mis aitavad raha kokku hoida ja keskkonda säästa

Asjaliku kodundus- ja kokaraamatu on koostanud saksa lihtsa- ja jätkusuutliku elu ideedeportaal smarticular.net. Kollektiivselt loodud nõuandekogumikul ei ole seega ühte autorit.

Asjalikus raamatus tutvustatakse omatehtud alternatiive poekaubale - need kõik on tervislikud ning pakuvad kokkuhoiu- ja keskkonnasäästu võimalusi. Ja nt pakendiprügi tekib väga vähe. Valmistoodetes on tihti palju soola, suhkrut, rasva, värv- ja säilitusaineid. Ostmise asemel võib ise teha näiteks pärmi, juuretist, kastmepaksendajat, puljongipulbrit, pakisuppi, selitatud võid, jogurtit, taimepiima, ürdiäädikat, kurgukomme jpm. Muna saab asendada nt õunamoosi, banaani või kaerahelvestega, suhkrut aga datlipastaga.

Raamatus on 137 soovitust ja retsepti. Lase end inspireerida ja muuda oma elu keskkonnasõbralikumaks!


Varem oleme sama ideedeportaali koostatud töödest kirjastanud raamatu "Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemia poodi". Smarticular tegutseb 2014. aastast. Veebiväravas smarticular.net avaldatakse juhiseid ja nõuandeid lihtsa ja keskkonnasäästliku elu jaoks. Tänu arvukatele fännidele täieneb nõuandevalik seal pidevalt ja parimad soovitused kogutakse ka raamatuisse. 

Samast kategooriast