kohvik miks John P. Srelecky

6,00 €


Autor: John P. Strelecky
Tõlkija: Evelin Banhard
Toimetaja: Kai Nurmik
Formaat: muu
Lehekülgi: 128
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647279
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Kohvik Miks?

Lugu elu mõttest

Vahel, kui sa seda kõige vähem oodata oskad, kuid samas ehk kõige pakilisemalt vajad, leiad end äkitselt kohast, kus uued inimesed õpetavad sulle midagi uut. Just nii juhtus Johniga keset pimedat üksildast teed. Olukord vastas sümboolselt tema tolleaegsele elusituatsioonile – ta oli eksinud nii teelt kui ka elus. Ta ei teadnud enam, kuhu liigub või miks just selles suuna.

Peatunud teeäärses kohvikus, mis kandis nime „Miks sa oled siin?“ ulatati talle menüü, kus kirjas vaid kolm küsimust:

• Miks sa oled siin?

• Kas sa kardad surma?

• Kas sa oled oma eluga rahul?

Asudes kohvikus kohatud inimeste toel eneseotsingutele hakkab John oma elu ja suhteid sootuks teisel viisil nägema. Sel teel on abiks isegi roheline merekilpkonn –  just tema õpetab, et kui sa ei teadvusta seda, mida sa tahad teha, võid paljudele asjadele energiat raisata. Ja siis, kui ilmnevad võimalused teha seda, mida sa tahad, ei pruugi sul nendeks enam jaksu olla. Seega ära raiska aega vaid püüa endas selgusele jõuda!  Paljudesse keeltesse tõlgitud rahvusvaheline menuk, mis võib muuta sinu elu!

Ameerika autori John P. Strelecky raamatuid on tõlgitud 33 keelde ning müüdud üle maailma rohkem kui 3 miljonit eksemplari. Ta on töötanud juhtimiskonsultandina. "Kohvik Miks?" raamatut inspireerisid autorit kirjutama ümbermaailmareisist saadud elamused ja kogemused. 

Samast kategooriast