Keto kaitseks Gary Taubes

23,45 €


Autor: Gary Taubes
Tõlkija: Ragne Kepler
Toimetaja: Marin Vinkel
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 306
Kirjastus: Tänapäev
ISBN: 9789916170090
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 143mm x 215mm

Keto kaitseks

Uus lähenemisviis kaalujälgimisele ja süsivesikuvaesele-rasvarikkale toitumisele

Väga suur osa tänapäeval levinud "tervisliku" toitumise soovitustest põhineb paraku vigastel või tõestamata teadusuuringutel, kinnitab väheste süsivesikute, suure rasvasisaldusega toitumise eestkõneleja dr Gary Taubes.

Samal ajal kui riiklikud tervishoiuasutused ja toitumisagentuurid jahvatavad endiselt mantrat kaloritarbimise vähendamise vajalikkusest, kulutab arstide lävepakke aina enam diabeedi ja rasvumise all kannatavaid patsiente, kellest paljude tervisenäitajad on hämmastavalt paranenud. Ja nende edu saladus peitub ühesainsas lihtsas muutuses - nad on vähendanud süsivesikute tarbimist või neist üldse loobunud. See aitab kaalust alla võtta nälgimata.

Autor analüüsib nüüdisaegse valetoitumise põhjuseid, alates ebateaduslikest toitumisnõuannetest kuni geneetiliste ja hormonaalsete probleemideni, mis on tegelikult rasvumise põhjuseks. Ta selgitab, et ülesöömine ja "aplus" on sageli müüdid, mida teades on võimalik oma söömisharjumusi muuta ja saada kardinaalseid tulemusi nii kehakaalu langetamisel kui tervise parandamisel.

Samast kategooriast