-21%
Kadunud tüdrukud. Angela Marsons. Vaneminspektor Kim Stone

20,59 €
16,27 €


Autor: Angela Marsons
Tõlkija: Matti Piirimaa
Toimetaja: Valli Voor
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 448
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647972
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Kadunud tüdrukud

Vaneminspektor Kim Stone'i juhtumid

Kaks tüdrukut on kadunud. Ainult üks pääseb koju tagasi.
Oma tütart näeb jälle abielupaar, kes teeb teisest parema pakkumise. Ärge hauduge asjatuid lootusi – üks laps peab surema.

Kui 9-aastased sõbratarid Charlie ja Amy jäljetult kaovad, paiskab see kaks perekonda elavasse põrgutulle. Tekstsõnum kinnitab midagi mõeldamatut: tüdrukud on langenud kohutava lasteröövi ohvriteks. Ja kui järgmine sõnum kaks perekonda oma laste elu nimel teineteise vastu üles ässitab, hakkab uurija Kim Stone´i ja tema rühma kell tiksuma.

Vastased näivad pidevalt neist sammukese ees olevat. Laipade jälgi mööda minnes mõistab Stone, et nii halastamatute tapjatega pole tal kunagi varem tegemist olnud. Tüdrukute elusana kojutoomise võimalused kahanevad iga tunniga...

Mõlema perekonna minevikusaladuste sünge võrgu harutamine näib andvat juhtunu lahendamise võtme. Aga kas Kim püsib nii kaua elus? Või peab kellegi laps maksma ülimat hinda?

„KADUNUD TÜDRUKUD“ on kolmas raamat vaneminspektor Kim Stone’i juhtumite sarjas.
Angela Marsons on sündinud ja kasvanud Inglismaal, Black Countryl. Tema loodud Kim Stone’i sarja raamatuid on tõlgitud  28 keelde ja müüdud üle 3,1 miljoni eksemplari, samuti on need ühed kõige kõrgemalt hinnatud krimiraamatud Amazoni lugejate seas. Nüüdseks on sari saanud populaarseks ka Eestis. 
 

Samast kategooriast