Isiksusepsühholoogia homöopaatias. Philip M. Bailey

25,84 €


Autor: Philip M. Bailey
Tõlkija: Piret Lemetti
Toimetaja: Anu Murakas
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 480
Kirjastus: Helios
ISBN: 9789949610839
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 155mm x 240mm

Isiksusepsühholoogia homöopaatias

Põhiliste ainete kirjeldus isiksusetüüpide alusel

Selles uues raamatus äratab läbinägelik arst ja homöopaat ellu kõige levinumad homöopaatias eristatavad isiksusetüübid. Kolmekümmet viit tüüpi kirjeldatakse neile iseloomuliku käitumise, peamiste emotsionaalsete kalduvuste, sisemiste konfliktide ning nendega seotud vaimsete probleemide valguses. See raamat on valdkonnast sügavamalt huvitatud homöopaatiaõpilaste ja praktiseerivate homöopaatide jaoks kohustuslik kirjandus ning leiab kindlasti tänulikku vastuvõttu ka homöopaatiliste patsientide ja kõigi tüpoloogilistest kirjeldustest huvitatute seas.

Isiksuse arhetüüpide mõistmine aitab meil paremini tundma õppida iseend, oma perekonda ning inimesi, kellega me iga päev suhtleme.

Philip Bailey omandas arstikutse Westminsteri meditsiinikoolis. Ta õppis homöopaatiat Londoni kuninglikus homöopaatiakliinikus ning kreeka homöopaadi George Vithoulkase juures. Bailey õppis kolm kuud Esaleni instituudis gestaltteraapiat ning tal on isiklikke kogemusi Jungi, primaal- ja hingamisteraapiaga. Dr Bailey töötab Austraalias Perthis arsti ja homöopaadina ning peab sageli homöopaatiateemalisi loenguid."Philip M. Bailey viib meid sügavuti homöopaatiliste ainete olemusse, kirjeldades põhjalikult nende psühholoogilisi erijooni. See raamat aitab mõista nii iseennast kui ka teisi, juhatab erinevate emotsioonide ja käitumisviiside põhjusteni ning näitab, kuidas homöopaatia kui tõelise ravikunsti abil turvaliselt vabaneda ebameeldivatest tunnetest ja nendega kaasas käivatest füüsilistest vaevustest."
Kadri Carrico, homöopaat

Samast kategooriast