-20%
Väikesed kuradikesed 2. Tasakaalukalt viiendast kümnenda eluaastani Danielle Graf ja Katja Seide

18,37 €
14,70 €


Autor: Danielle Graf, Katja Seide
Tõlkija: Kersti Kaljuvee
Toimetaja: Siiri Soidro
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 336
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949681129
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Väikesed kuradikesed 2

Tasakaalukalt viiendast kümnenda eluaastani

Laps tahab juba NÜÜD välja kolida – kuueaastasena? Kodus praalib ta täiega, aga koolis on häbelik ja vaikne. Pole kahtlust: viie kuni kümme aastased lapsed esitavad vanematele rohkelt väljakutseid.

Saksamaa suurima vanemateblogi autorid aitavad kasvatada lapsi armastusega ja närve kulutamata, nii et igapäevaelu ei varjutaks stress ja karistused. Nad annavad nõu, kuidas arendada lastes vastutustunnet, empaatiat ja austust. Kuna see aeg omab kasvatuse seisukohalt suurt tähtsust, siis tasub selles aktiivselt osaleda. Sel perioodil pannaks alus isiksuse stabiilsele arengule ja „talutavale puberteedile“. Isiklikud lood ja üllatusi pakkuv pilguheit laste mõtte- ja tundemaailma tagavad pingeteta pereelu, mille käigus rahuldatakse kõigi pereliikmete vajadused.

Katja Seide elab koos koos kahe lapse ja elukaaslasega Berliinis. Ta töötab sotsiaalpedagoogina lastega, kellel on sotsiaalne ja emotsionaalne mahajäämus, õpiraskused ja nägemispuuded. Lisaks toetab ta õpetajaid seminarijuhendajana, analüüsib olukordi tundides ja aitab vältida õppimishäireid. Danielle Graf elab Berliinist põhja pool koos sõbra ja kahe lapsega. Ta töötab ärijuhtimise valdkonnas, aga neelab vabal ajal lastega seotud raamatuid. Danielle tugevuseks on mahukad uurimused ja faktide kokkukandmine ning omavahel ühendamine.

Samast kategooriast