Treeni oma mälu. Gareth Moore

18,17 €


Autor: Gareth Moore
Tõlkija: Johanna Taiger
Toimetaja: Teele Saul-Kaasik
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 192
Kirjastus: Tänapäev
ISBN: 9789949858033
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 143mm x 215mm

Treeni oma mälu

Treeni ja saa endale megamälu 40 päevaga

Kellel meist poleks mingil eluhetkel olnud probleeme mäluga? Kõige lihtsamate asjade meenutamine võib vahel osutuda üllatavalt raskeks ja probleemid kipuvad aja jooksul vaid süvenema.

Mälu on meie jaoks kriitilise tähtsusega. Selleta ei teaks me kes, kus või mis me oleme. Ei oleks võimalik teha tulevikuplaane, meenutada minevikku ega mõelda seostatud mõtteid. Miks me siis sellele niivõrd vähe tähelepanu pöörame, kui see on meie olemuse kese?

Sellest raamatust leiad dr Gareth Moore välja töötatud innovaatilise programmi, mille tehnikad, harjutused ja näpunäited aitavad sul mäluprobleemidest kui mitte päriselt vabaneda, siis neid oluliselt vähendada. Piisab sellest, kui loed iga päev vaid mõne lehekülje ja lahendad ära mõned harjutused, ja sa näed tulemusi - seda vähem kui pooleteise kuuga! Mälu eesmärgipärasem kasutamine aitab sul oma elu rikastada ning selles käsiraamatus leiduv strateegia juhib sind edasi samm-sammult, nõudmata suurt ajakulu.

Raamatu juurde kuuluvad spetsiaalselt koostatud mälumängud, et saaksid kirjeldatud tehnikaid kohe praktikas kasutada. Loomulikult ei pea raamatule kuluvad 40 päeva olema järjestikused - võid neid oma äranägemise järgi hajutada ja mugandada.

Mõnusat reisi supermälu poole!

Samast kategooriast