Snoobide võim. Marion Chesney. Edwardi-aegne mõrvamüsteerium

20,09 €


Autor: Marion Chesney
Tõlkija: Ragne Kepler
Toimetaja: Mari Karlson
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 232
Kirjastus: Tänapäev
ISBN: 9789949858262
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 143mm x 200mm

Snoobide võim

Sari "Edwardi-aegne mõrvamüsteerium"

Marion Chesney on Eesti lugejale tuntud M. C. Beatoni pseudonüümi all kirjutatud Agatha Raisini ja Hamish Macbethi lugudega. Käesolev on esimene raamat tema ajalooliste krimkade sarjas, mille tegevus toimub Edwardi-aegsel Inglismaal, kus noor mässumeelne leedi Rose ning kapten Harry Cathcart lahendavad nii mõrvamüsteeriume kui ignoreerivad mõnuga kõrgseltskonna jäika etiketti.

Sarja esimeses raamatus valmistab paksude pruunide juuste, ideaalse figuuri, õrna jume ja suurte siniste silmadega Rose oma isale Hadshire'i krahvile meelehärmi, sest Sir Geoffrey Blandon pole leedi Rose'ile abieluettepanekut teinud, mis aga ei takista teda ümber neiu tiirlemast. Viimases hädas pöördub krahv Derringtoni parun noorim poja Harry Cathcarti poole, millest saab alguse Harry kuulsus "asjade lahendajana" ja tema tutvus mässumeelse Rose'iga.

Rose peab Harryt "ärritavaks", Harry Rose'i "üdini ebanaiselikuks olendiks", ometi leiavad nad just teineteises liitlase, kui kõrgseltskond püüab maha vaikida sünged sündmused Hedley markii lossis.

Samast kategooriast