-20%
Ole nagu oled. Teismelise teejuht, kuidas enesega leppida ja hakata endast lugu pidama. Michelle Skeen, Kelly Skeen

15,18 €
12,14 €


Autor: Michelle Skeen , Kelly Skeen
Tõlkija: Ingrid Reelend
Toimetaja: Killu Mei
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 160
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949681105
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Ole nagu oled

Teismelise teejuht, kuidas enesega leppida ja hakata endast lugu pidama

Kas tahaksid olla lahedam, atraktiivsem, targem või sportlikum? Sa ei ole ainus!

Ebareaalsed pildid ja sõnumid suhtlusmeedias, telesaadetes, filmides ja ajakirjades viivad selleni, et teismelised võivad kergesti takerduda lõputusse võrdlemismängu. Pidev võrdlemine tekitab alaväärsustunnet, mis ei lase olla õnnelik. Kuidas pääseda nõiaringist? Kuidas õppida end armastama just sellisena, nagu oled?

Sellest raamatust leiad rohkelt lihtsaid võtteid, mis aitavad su sisemist kriitikut vaigistada ja saada üle alaväärsusest. Sa leiad võimsaid ärksuse ja endasse südamlikult suhtumise vahendeid, et tulla toime negatiivsete mõtete ja tunnetega, ning nõuandeid, kuidas väärtustada oma tugevaid külgi ja jõuda selleni, mida sa elus kõige enam soovid.  

Psühholoogiadoktor Michelle Skeenil on kraad kliinilises psühholoogias. Ta on kirjutanud seitse suhete parandamisele pühendatud raamatut, et aidata meil luua tervislikke ja rahulolu pakkuvaid inimsuhteid. Tema tütar Kelly Skeen lõpetas Georgetowni Ülikoolis ameerika uuringute eriala ning kirjutas koos emaga raamatu, et õppida endaga leppimise kunsti ning saada õnnelikuks.

Samast kategooriast