Õiendamispaast. Daniela Gaigg, Linda Syllaba

18,25 €


Autor: Daniela Gaigg, Linda Syllaba
Tõlkija: Ave-Marleen Rei
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 256
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789916160329
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Õiendamispaast

Seitse sammu tasakaalustatud suhteni lapse ja vanema vahel

Keegi meist ei taha seda teha, kuid paraku teeme seda kõik. Kas lastega pere elu on võimalik ka ilma õiendamise ja karjumiseta? See raamat näitab, et leidub teinegi tee – 7 sammu, mis viivad püsivate lahendusteni nii, et tekib kodurahu ja kõigist peetakse võrdselt lugu. Nädalate möödudes muutub vanadest käitumismustritest hoidumine üha lihtsamaks ning kodune õhkkond kujuneb üha enam armastavaks ja kõigi vajadusi arvestavaks.  

Raamatus leidub hulgaliselt juhiseid, kuidas loobuda õiendamisest ning hääle tõstmisest. Selles on kõrvuti psühholoogide ja pereuurijate eksperthinnangud, autorite ja perede sissevaated argiellu ning lisaks jäeti ruumi ka lugeja isiklike tähelepanekute ja mõtete kirjapanekuks.

Daniela Gaigg on ühe populaarseima saksakeelse pereteemalise blogi diekleinebotin.at autor.  Linda Syllaba on diplomeeritud coach ja psühholoogiline nõustaja, kes sai tuntuks Jesper Juuli õpetusel põhineva perenõustamisega. Nad keskenduvad holistilisele elukäsitlusele ning suhetele orienteeritud peremudelile. Nad elavad peredega Viinis ning neil mõlemal on kaks last.

Samast kategooriast