Mõtlemine muudab elu. Uus psühhoküberneetika Maxwell Maltz

17,95 €


Autor: Maxwell Maltz
Tõlkija: Kaisa-Kitri Niit
Toimetaja: Liina Järvpõld
Formaat: Pehme köide
Lehekülgi: 272
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647163
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 165mm x 240mm

Mõtlemine muudab elu

Uus psühhoküberneetika

Õnn ja edu on harjumused, nagu ka ebaõnn ja ebaedu. Kuid negatiivseid harjumusi saab muuta – ja käesolev raamat näitab, kuidas seda teha.

„Mõtlemine muudab elu: uus psühhoküberneetika“ on klassikaline eneseabiraamat, mida on müüdud üle 30 miljoni eksemplari ja mille tõhusust on kinnitanud lugejad üle kogu maailma. Autor Maxwell Maltz peab muutuse juures oluliseks positiivset hoiakut ja tema õpetusest kumab läbi loogiline mõtlemine. 

Psühhoküberneetika algupärane tekst määratles vaimu ja keha seose kui mõiste, mis sillutas teed suurele osale tänapäeva isiksuse väestamise programmidele. Kirjelduste ja lugude vahel annab dr Maltz kasulikke nõuandeid, tutvustab lõõgastumise ja kujutlemise tehnikaid ning õpetab ka emotsionaalse kirurgia tehnikaid, mille abil saab luua uue dünaamilise minapildi ja enesehinnangu ning saavutada edu ja õnne.

Muuda kriisid loovateks võimalusteks, vabasta end vääruskumuste lummast ning naudi vabanemist hirmust ja süütundest!

Dr Maxwell Maltz lõi oma enesetäiustamise fenomeni  - psühhoküberneetika - 61-aastaselt, pärast juba mitmekesist, värvikat ja erakordselt edukat karjääri kirurgi, kirjamehe ja kõnelejana. 

Samast kategooriast