Meist

Head raamatusõbrad!

Oleme valmis saanud oma raamatukodu, mille on loonud neli Eesti kirjastust: Koolibri, Pegasus, Pilgrim ja Tammerraamat. 

Nüüd kutsume teid külla, et saaksite just siit endale sobivad raamatud valida. Kodu on uus ning sisustatud esialgu meie uuemate raamatutega. Töö käigus suurendame ja uuendame valikut, teeme häid pakkumisi ja kirjutame ka, kuidas üks või teine raamat on sündinud.

Olete meie raamatukodusse alati oodatud!

 

 

Raamatukodu avab kaubanduskeskuses T1 oma raamatukaupluse

Eesti kirjastuste loodud firma Raamatukodu avab oktoobri lõpus uues kaubanduskeskuses T1 Mall of Tallinn Raamatukodu raamatupoe.
 

T1 Mall of Tallinn on uudse kontseptsiooniga kaubanduskeskus Tallinna tulevasel tuiksoonel, mille eesmärk on luua uus mõttemall klassikalise kaubanduse ja meelelahutuse kohtumisest.

 

Raamatukodu raamatupood hakkab tegutsema 400 ruutmeetrisel müügipinnal ja müügile tulevad võimalikult paljude Eesti kirjastuste raamatud, et tagada kõrgetasemeline ja mitmekesine raamatuvalik.

 

Raamatupoe eesmärk on seada raamatupoe fookusesse taas raamat. Seetõttu eksponeeritakse kaupluses raamatuid võimalikult kaua esikaanega. Raamatupoest saab ka lugejate ning autorite, illustraatorite ja kirjastajate kohtumispaik. Raamatukodu koolitatud müüjaid aitavad igal lugejal leida poest soovitud ja sobiva lugemisvara. Kirjastuste oma pood võimaldab raamatuid pakkuda ka kõige soodsama hinnaga.