kõigepealt naine. ian kerner. mõtleva mehe teejuht naisele naudingu pakkumiseks

17,87 €


Autor: Ian Kerner
Tõlkija: Sandra Mägi
Toimetaja: Kristi Kallaste
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 256
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949681808
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Kõigepealt naine

Mõtleva mehe teejuht naisele naudingu pakkumiseks

„Kohustuslik kirjandus iga mehe jaoks. Ütle oma kutile, et ta paneks telekapuldi kõrvale ja haaraks kätte raamatu „Kõigepealt naine.“  - Cosmopolitan

Kõik naised võivad kinnitada nagu ühest suust, et mehed ei tea kliitorist midagi -- enamik mehi on pigem kursis auto kapoti all toimuvaga. Selles raamatus seletatakse lahti naise rahuldamise saladused ja tõestatakse, et keel võib olla mõõgastki tugevam. Seksterapeudi (ja naiste orgasmi ülistaja) Ian Kerneri sõnul ei ole suuseks üksnes eelmäng, vaid kõige olulisem mäng ning parim viis erutada naist üha uuesti ja uuesti.

Lõbus ja informatiivne „KÕIGEPEALT NAINE“ on mahukas käsiraamat naise naudingutest, mis kirjeldab detailselt läbi proovitud ja tõestatud tehnikaid nii naise rahuldamiseks kui ka mõlema osapoole täiuslikuks seksuaalseks rahuloluks.

Dr IAN KERNER on seksiterapeut ja mitme New Yorki Timesi bestsellerite nimekirja kantud vastavateemalise raamatu autor. Ta sündis ja kasvas New Yorgis, kus ta koos oma naise ja kahe pojaga ka praegu elab.

„Kui selle raamatu läbi loed, siis hakkavad naised sinu käte vahel sulama nagu vaha.“  - Anka Radakovich, raamatu „The Wild Girls Club“ autor

Samast kategooriast