Hingest aus. Kaidi Laur


Autor: Kaidi Laur
Toimetaja: Kristjan Teder ja Kaidi Laur
Illustraator
Elina Kasesalu
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 275
Kirjastus: Hingest Rahul
ISBN: 9789949015139
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 160mm x 200mm

Hingest aus

Kuidas elumuutuses ennast leida?

Kui su just üles ehitatud elu kokku kukub, on sul kaks võimalust: teha nägu, et kõik jätkub vanaviisi, või siis muutusega kaasa minna.

Elu on muutuste ahel. Kõik meie ümber ja sees muutub, kasvab ja liigub. Vahel võib tunduda, et oleme üksi suures ja kõledas maailmas. Kipume uskuma valesid, mis takistavad meil jõudmast oma potentsiaalini, sest arvame olevat katkised, valed või ebapiisavad. Usume kõiksugu jama, kuidas peaksime ja ei tohiks käituda, ning teiste tarkusi kuulates kaotame tasapisi ühenduse sellega, kes tegelikult oleme.

Me peaksime oma elud tagasi võtma. Tundma rõõmu, rahu, näitama keskmist sõrme hirmule olla teiste poolt arvustatud ja julgema olla me ised, ebatäiuslikuna täiuslikud. See raamat aitab sind sel teel. Võib-olla natuke. Võib-olla päris palju. Aga üsna kindlalt aitab, kui sa lubad.

Sa ei ole üksi. Oleme sarnasemad, kui arvame. Võid võtta seda raamatut kui uut parimat sõpra, kellega koos üks sügav hingetõmme teha, tundmatusse hüpata ning sealt julgema ja ehedamana välja tulla.

Raamatus on mitu tasandit ja seda saab lugeda mitutmoodi. Otsast lõpuni või tagant ettepoole. Mõne loo või lehekülje kaupa ja siis ise edasi mõelda. Lugeda nagu luuletuste kogu, kus värsside järjekorra valid ise. Saab lugeda eesti keeles ja meele keeles. Ja kui lugeda ei viitsi, vaadata pilte ja lasta tähtedel silme ees tantsida. Või leida üks meditatsioon ja olla iseendaga. Lihtsalt.

Kaidi Laur on praktiseeriv terapeut, aimekirjanik, blogija, turundusjuht, koolitaja, joogaõpetaja, stuudio City Yoga üks omanikest ning unistajast tervemõistuslik hedonist. Ta on raamatu „Hingest rahul“ ja samanimelise üle 18 000 jälgijaga blogi autor ning virtuaalajakirja „Edasi“ üks enimjagatud kirjutajaid.

Tema töid ja mõtisklusi inspireerivad inimesed ja suhted enda ning ümbritsevaga. Inimeseks olemisest, suhetest ja väljakutsetest ta kirjutabki, püüdes leida vastuseid ka suurtele küsimustele, näiteks: "Mis on minu tõde?”, “Kes ma olen?”. Antud raamatu kirjutas ja avaldas ta sellepärast, et ise vajas selle lugemist.

Samast kategooriast