Happy-happy. Lars-Johan Åge Viis sammu, mis aitavad jõuda üksmeelele kellega tahes

17,87 €


Autor: Lars-Johan Åge
Tõlkija: Allar Sooneste
Toimetaja: Triinu-Mari Vorp
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 240
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789916606773
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Happy-happy

Viis sammu, mis aitavad jõuda üksmeelele kellega tahes

Raamatus kirjeldatakse ainulaadset ja teedrajavat viiesammulist meetodit, kuidas jõuda üksmeelele kellega tahes – nii tööl kui ka eraelus – ja teha seda nii, et kõik jääksid rahule.

Teekond rahuloluni kannab nime happy-happy, mis on hoopis midagi muud kui win-win ning keskendub rahulolule, suhetele, koostööle ja tulevikule. Rahuloluni jõudmine parandab elukvaliteeti ja aitab saavutada edu elu kõigis valdkondades. Võib-olla võtab mõne sinu ettepaneku vastu klient või ülemus, ehk hakkavad töökaaslased korraga sinu ideesid tunnustama. Või jääb köögilauakonflikte lähedaste ja armsatega vähemaks. Saad sellest raamatust ka teada, mispärast win-win kui eesmärk neis olukordades mitte kuidagi ei toimi.

Meetod põhineb psühholoogilistel, käitumisteaduslikel ja majanduslikel uurimustel ning teaduslikel eksperimentidel, neid illustreeritakse argipäevaste näidetega, milles võivad kõik ennast ära tunda.

Raamatu autor Lars-Johan Åge on Stockholmi Handelshögskolani majandusdoktor ja õppinud läbirääkijaks Harvard Law Schoolis. Ta on töötanud koos FBI pantvangide vabastajate ja Rootsi politsei rünnakrühmadega. Oma uurimuses on ta määratlenud tähtsaimad edu saavutamise tegurid, et teistega ühiselt ja jätkusuutlikult töötada. Nüüd teeb ta need laiale publikule avalikuks.

Samast kategooriast