-20%
Imetamise teejuht. Ina May Gaskin

22,00 €
17,60 €


Autor: Ina May Gaskin
Tõlkija: Kristiina Kõrvas
Formaat: Pehme köide
Lehekülgi: 312
Kirjastus: Helios
ISBN: 9789949610310
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 155mm x 240mm

Imetamise teejuht

Ina May Gaskin ei ole ainult Ameerika, vaid kogu maailma kõige kuulsam ämmaemand! Tema soovitused on eesti keeles varem ilmunud raamatus “Loomuliku sünnituse teejuht”, mis nüüd on saanud oodatud järje.

“Imetamise teejuht” on raamat, kus on kirjas kõik, mida vajad, et teha imetamisest nauditav, loomulik ja meeldiv kogemus sulle ja su beebile. Raamatut täiendavad Eesti imetamisnõustaja Ülle Lemberi kommentaarid.

„Imetamise teejuht“ sobib iga beebiootel või hiljuti sünnitanud ema lugemisvara hulka. Raamatus on lihtsalt ja selgelt ära seletatud kõik, mida on vaja teada imetamise alustamiseks ja õnnestumiseks. Siit saab kasulikke nippe rinnaga toitmise sujuvamaks korraldamiseks ja ka hästitöötavaid soovitusi hädaolukordade lahendamiseks. Peale selle, väga praktilise külje, paneb autor lugejad mõtlema ka selle üle, miks on beebide toitmisest tänapäeval kujunenud segaste tunnete, ülevoolavate emotsioonide ja vastukäivate väidete mängumaa.

Kõik, millest Ina May Gaskin kirjutab, on põhjendatud, tõestatud korralike ja kontrollitud uurimismeetoditega ning toetub ka üldlevinud rahvusvahelistele soovitustele. Mina olen püüdnud eesti lugeja jaoks lisada seoseid meie tavapäraste praktikate ning kogemustega, mis mõnevõrra erinevad autori kodumaa, USA omadest.

Raamat on kirjutatud sügava austusega iga ema ja lapse vastu. Seda raamatut võib usaldada. Soovitan lugeda.

Ülle Lember

Ämmaemand, imetamise nõustaja ja rinnaga toitmise koolitaja

Samast kategooriast