Imed teevad imesid. Kuidas meditsiin ja ravimaagia meid terveks ravivad. Eckart von Hirschhausen

22,94 €


Autor: Eckart von Hirschhausen
Tõlkija: Katri Soe-Surin
Toimetaja: Eha Karlep
Formaat: Kõva kaas
Lehekülgi: 480
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949620814
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Imed teevad imesid

Kuidas meditsiin ja ravimaagia meid terveks ravivad

Teadus on maagia meditsiinist välja tõrjunud, aga meist, inimestest, mitte. Milline jõud on headel ja halbadel mõtetel? Miks me armastame enesepettust? Miks ei aita päris operatsioon meid teha tervemaks kui simuleeritud operatsioon? Ja kui meil on nii palju võimalusi oma keha vaimu abil mõjutada – siis miks me teeme seda nii harva?

Ohtra huumoriga vürtsitatult näitab Eckart von Hirschhausen, kuidas langetada oma tervise suhtes paremaid otsuseid, mida saab igaüks enda heaks ise ära teha ja millest oleks targem loobuda. Tegemist on lepitava raamatuga, mis aitab aru saada sellest, mis on raviv võlukunst ja kust algab ohtlik silmamoondus. 

Dr. med. Eckart von Hirschhausen (snd 1967) on õppinud Berliini, Londoni ja Heidelbergi ülikoolis meditsiini ja teadusajakirjandust. Juba lapsena vaimustus ta võlukunstist ja ta on Saksamaa Maagilise Ringi auliige. Üle 20 aasta on ta koomiku, kirjaniku ja moderaatorina astunud üles meedias ja kõigil Saksamaa suurtel lavadel. Tema leivanumber on meditsiinilise sisu humoorikas edastamine ja eluterve naeru ühendamine jätkusuutlike sõnumitega. Hirschhauseni raamatud on teinud temast ühe Saksamaa kõige edukama autori. 

Raamatut „Imed teevad imesid. Kuidas meditsiin ja maagia meid terveks ravivad” on müüdud üle 560 000 eksemplari ja see oli üle 90 nädala Spiegeli bestsellerite nimekirjas.  Eckart von Hirschhauseni isapoolsed esivanemad on pärit Eestist ja olid paljude põlvkondade jooksul kirikuõpetajad. 
 

Samast kategooriast