Hea elu kunst. Rolf Dobelli 52 üllatavat teed õnneni

9,90 €


Autor: Rolf Dobelli
Tõlkija: Külli-Riin Tigasson
Toimetaja: Killu Paldrok
Formaat: Pehme kaas
Lehekülgi: 272
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647620
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Hea elu kunst

52 üllatavat teed õnneni

Inimesed on juba alates antiikajast püstitanud küsimusi hea elu kohta. Milles see seisneb? Kuidas ma pean elama? Millist rolli mängib saatus? Milline osa on rahal? Kas hea elu sõltub pigem hoiakust või tuleneb see seatud eesmärkide saavutamisest? Kas püüelda õnne poole või vältida ebaõnne?  Iga põlvkond esitab neid küsimusi uuesti. Vastused valmistavad alati pettumuse. Miks? Sest otsitakse ühtainust põhimõtet või reeglit. Aga taolist Püha Graali pole olemas.

Viimasel ajal on paljudel elualadel jõutud mõistmiseni: maailm on selleks liialt keeruline, et seda saaks ühe suure idee või käputäie printsiipide abil kokku võtta. Me vajame pigem erinevatest mõtlemisviisidest koosnevat tööriistakasti.  Sellest raamatust leiategi 52 mõttelist tööriista, mis ei taga teile küll head elu, kuid annavad selleni jõudmiseks paremad võimalused.

Rolf Dobelli (sündinud 1966) õppis St. Galleni ülikoolis majandust ning kaitses doktorikraadi filosoofias. Ta on maailma juhtivaid teadlasi ning kultuuri- ja majandustegelasi koondava kogukonna WORLD.MINDS asutaja ja kuraator. Ta kirjutab romaane ja aimekirjandust, mille hulka kuuluvad bestsellerid “Selgelt mõtlemise kunst” ja “Arukalt tegutsemise kunst”, mida on müüdud miljoneid eksemplare ning tõlgitud 40 keelde. Ta elab oma perekonnaga Bernis.

Samast kategooriast