-20%
Estonia, 12 points! Eurovisionist. Televisioonist. Visioonist. Juhan Paadam

16,77 €
13,42 €


Autor: Juhan Paadam
Formaat: Kõva kaas
Lehekülgi: 376
Kirjastus: Hea Lugu
ISBN: 9789949589210
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 160mm x 245mm

Estonia, 12 points! Eurovisionist. Televisioonist. Visioonist

Estonia, 12 points! Eurovisionist. Televisioonist. Visioonist” on pikalt settinud ja lõpuks kaante vahele saanud vaade televisiooni tegemisse seestpoolt, mida seob keerulise ja ühe suurejoonelisema rahvusvahelise telesaate valmimise kogemus ühe tiheda aasta jooksul Eesti Televisioonis. 

Raamat kajastab vaid kildu Eesti Televisiooni ajaloost ja suures plaanis ka tema rolli Eesti integreerumisel Euroopasse. See kõneleb vaimsusest, loomingulisusest ja professionaalsusest erakordses meeskonnatöös. See on minevikku meenutav ja tulevikku vaatav austusavaldus teletegijatele ja muusikutele, kõigile asjaosalistele ekraani taga, ekraanil ja ekraanide ees ning unelmate tiimile, kelle sarnast Juhan Paadam oma pika telekarjääri jooksul rahvusvahelisel telemaastikul kohanud ei ole.

Priit Hõbemägi kirjutas sellest nõnda:  „Hüsteeriliselt naljakaks ja nauditavalt detailseks muutub „Estonia, 12 points!“ siis, kui Juhan Paadam kirjeldab, kuidas pärast Eurovisioni lauluvõistluse võitmist 2001. aastal Tanel Padari ja Dave Bentoni „Everybody“ (Ivar Must, Maian Kärmas) poolt hakkas tema kui produtsendi ustest, akendest ja korstnast sisse sadama tegelasi, kes kõik arvasid, et just nemad peavad Tallinnas toimuva Eurovisioni lõppkontserdi ettevalmistamise ohjad üle võtma, sest „Eurovision ei ole mitte ainult lauluvõistlus, see on midagi rohkemat...““

Samast kategooriast