-20%
Energiameditsiin. Donna Eden

23,95 €
19,16 €


Autor: Donna Eden, David Feinstein
Tõlkija: Ülle Jälle
Toimetaja: Violetta Riidas
Formaat: Kõva köide
Lehekülgi: 512
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647286
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 219mm

Energiameditsiin

Keha energiate tasakaalustamine parima tervise, elurõõmu ja elujõu saavutamiseks

See raamat on teejuhiks energiameditsiini juurde. Donna Eden näitab selgelt ja arusaadavalt, kuidas viia oma kehaenergia sedasi tasakaalu, et saaksid:

• tõsta oma elujõudu ja vastupidavust

• tugevdada oma immuunsüsteemi

• leevendada valu ja tavapäraseid hädasid nagu viirusnakkused ja pingepeavalud

• teritada meelt ja mälu

• tõhustada üldist tervislikku seisundit läbi kosutava viieminutilise päevaharjutuse

Donna Eden on viimase kümnendi jooksul pidanud energiameditsiini alal lugematul hulgal loenguid ja õpitubasid. Samas julgustab ta inimesi iseennast usaldama. Selleks, et kogeda energiameditsiinist saadavat kasu, ei ole sul vaja energiameditsiini terapeuti. Sa võid kasutada selles raamatus kirjeldatud meetodeid enda aitamiseks, tervendamiseks, energiataseme tõstmiseks, olemaks õnnelikum ja tervem. Inimesed avastavad, et energiameditsiini lihtsamaid algtõdesid on üllatavalt kerge omandada ja kasutada ning neist on tohutult abi nende enda ja nende lähedaste terviseprobleemidega tegelemisel.  

Donna Eden on energiameditsiini alal teerajaja. Ta on esinenud terves maailmas ja konsulteerinud nii traditsioonilise kui ka alternatiivmeditsiini esindajatega.  David Feinstein on kliiniline psühholoog, kes on töötanud Johns Hopkinsi ülikooli meditsiiniteaduskonnas ja Antiochi kolledžis. Tema kirjutatud raamatud on võitnud mitmeid auhindu. 

Samast kategooriast