ebaemmelik emps sarah turner


Autor: Sarah Turner
Tõlkija: Liisi Rohtung
Toimetaja: Jana Kuremägi
Formaat: Pehme köide
Lehekülgi: 320
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949620838
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 140mm x 210mm

Ebaemmelik emps

Emaduse karusselli tõelised tipud ja masendavad madalhetked

SEE EI OLE LASTEKASVATAMISE KÄSIRAAMAT. SEE ON PÄRIS ELU!

Briti blogija Sarah Turner ehk Ebaemmelik emps on blogimaailma ja Facebooki sensatsioon. Fännid jumaldavad ta postitusi, sest need toovad esile emaduse surmnaljaka ning häbitult ausa palge. See  tsenseerimata kirjeldus vanemaelu vaimustavatest kõrghetkedest ja kõige hirmsamatest mülgastest, kus tunned, et see lihtsalt pole sinu jaoks ja sul pole halli aimugi, mida pihta hakata, on võitnud lapsevanemate südamed üle maailma. 
Ebaemmelik emps ei kohku ühegi teema ees, alates üpriski mittesäravatest rasedustest ja sünnitustest kuni lõputuna tunduvate öiste söötmisteni, beebigruppides käituma õppimisest kuni tagasi tööle minekuni, põngerjate jonnihoogudest põrgu eeskojana näivate mängutubadeni. 
See raamat ei ütle sulle, kuidas lapsi kasvatada, mida osta või kuidas end tunda. Raamatu värskendav ausus ajab sind kindla peale naerma … ja võib-olla nutmagi, aga lõpuks ohkad kahtlemata kergendatult, kuna mõistad, et sa polegi ainuke, kes nii tunneb …

Sarah Turner alustas blogimist 2012. aastal, mil sündis tema esimene laps. Kümnetest ja sadadest lugejatest said kiiresti tuhanded ja sajad tuhanded ning nüüdseks on tema mõtted jõudnud ka juba kolme raamatu kaante vahele. Sarah on kolme lapse (enamasti) õnnelik ema, kelle igapäevategemistel saab pilku peal hoida tema kodulehel theunmumsymum.co.uk.

Samast kategooriast