Armsad heegeldatud loomad

15,50 €


Autor: Emma Varnam
Tõlkija: Aet Terasmaa
Toimetaja: Tiiu Maks
Formaat: Pehme köide lakkadega
Lehekülgi: 128
Kirjastus: Pegasus
ISBN: 9789949647132
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 170mm x 240mm

Armsad heegeldatud loomad

Saage tuttavaks kümne heegeldatud loomakesega, kes kõik on laitmatult riietatud ja kellele meeldib üle kõige riiete vahetamise ning jagamisega lõbusalt aega veeta.

Neil kümnel võluval heegeldatud mängukaaslasel on kadestamisväärne tagavara rõivaid ja aksessuaare, mida omavahel sobitada. Heegelda lapsele mõni neist loomakestest ja mäng võib kesta kaua!
Iga kavandi juures on kaunid fotod ja selge juhend. Lisaks on raamatus ülevaade põhilistest töövõtetest, mis teeb loomade ja nende rõivaste heegeldamise jõukohaseks ka algajale.

Inglanna Emma Varnam on nautinud isetegemist lapsest saati. Nüüd on tema kirg heegeldamise ja teiste käsitööliikide vastu viinud auhinnatud blogi (www.emmavarnam.co.uk), mustrite loomise ja mitmes ajakirjas avaldatud artikliteni. Samuti  teeb ta koostööd lõngatootjate ja tuntud kudumidisaineri Debbie Blissiga. Peale „Armsate heegeldatud loomade“ on ta välja andnud veel kaks raamatut: „Kuidas heegeldada“ („How to Crochet“) ja „Heegeldatud võtmehoidjad ja amuletid“ („Crocheted Keyrings & Charms“).

Samast kategooriast