-20%
Ärevus. Minu tunded

8,70 €
6,96 €


Autor: Trace Moroney
Tõlkija: Mari-Ly Tiitsmaa
Illustraator
Trace Moroney
Formaat: Kõva kaas
Lehekülgi: 14
Kirjastus: Koolibri
ISBN: 9789985041970
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 203mm x 203mm

Ärevus

Minu tunded

Trace Moroney on rahvusvaheliselt tunnustatud autor, kelle raamatuid on avaldatud rohkem kui 20 keeles. Sarja „Minu tunded“ raamatutes elavad jänkutegelased, kes on asetatud inimeste igapäevaolukordadesse. Mida me tunneme, kui oleme rõõmsad või üksildased, kurvad või vihased, armastavad või pettunud?

Iga raamat sarjast „Minu tunded” on hoolikalt kavandatud, et aidata lapsel paremini mõista oma tundeid ning saavutada sedakaudu suurem iseseisvus ja vabadus. Tunnetest rääkimine õpetab lapsele, et on täiesti normaalne tunda nii rõõmu kui kurbust, viha, armastust või hirmu. Kui suhtuda ka valulikesse tundmustesse kui loomulikesse, on laps oma maailmas rahul ja õnnelik, oma võimetes kindel.

Ärevus on vägagi ebameeldiv tunne, ent selle kogemine tähendab sageli, et tuleb teha midagi, mis nõuab suurt julgust. Aju käsib meil valmistuda põgenemiseks või võitlemiseks ja see tekitab kehas vägagi ebameeldivaid aistinguid. Kui laps saab positiivset ja julgustavat tagasisidet, tunneb ta, et on väärtuslik – see aitab tal õppida ennast usaldama ning keerukates olukordades paremini toime tulema.

Sarjas „Minu tunded” on ilmunud veel - „Headus”, „Armastus”, „Kurbus”, „Viha”, „Hirm”, „Pettumus”, „Rõõm”, „Kadedus”.

Samast kategooriast