15,95 €


Autor: Ühislooming
Tõlkija: Aime Kons
Formaat: Kõva kaas
Lehekülgi: 200
ISBN: 9789985038840
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 220mm x 280mm

365 põnevat küsimust ja vastust

Kas poleks põnev teada saada, milline on meie keha suurim ja milline väikseim elund? Kuidas saada astronaudiks? Mis on geenid? Miks me sibulat hakkides nutame? Miks koaala alati puude otsas istub? Miks putukahammustus sügeleb? Kuidas tekivad pilved? Kus asub Praepanni järv? Kes leiutas auto?
Küsimusi, millele vastuseid otsida, leiate raamatust täpselt 365 – iga päeva jaoks aastas üks küsimus ja silmaringi ning teadmisi avardav vastus.  

Meid ümbritseb imeliselt kirev asjade, olendite ja nähtuste maailm, kus iga päev toob avastamiseks midagi uut ja huvitavat. Tahame uurida universumi mõistatusi, küsides, kuidas ja millest tekivad tähed, kuud ning planeedid. Tahame teada, miks linnud laulavad ja taimed õitsevad. Kuidas tajuvad maailma loomad? Millised on maailma kauneimad paigad ja võimsaimad loodusnähtused? Mida vajalikku on maailmale andnud suured teadlased, leiutajad ja insenerid? Küsimusi on lõputult. Siirdugem siis neile vastuste otsimiseks suurele avastusretkele – kasvõi terveks aastaks! 

Samast kategooriast