-20%
24 TARKA. Suurmehed, kes muutsid meie mõtlemist

4,88 €
3,90 €


Autor: Harri Kingo
Formaat: muu
Lehekülgi: 200
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
ISBN: 9789949390373
Ilmumisaeg:
Mõõdud: 170mm x 240mm

24 TARKA. Suurmehed, kes muutsid meie mõtlemist

Selles raamatus on 24 suure mehe lood ja mõtted. Nad on mõjutanud maailma ja seeläbi igaüht meist. Me teame neid nimesid, aga ei tea või ei mäleta sageli, kes nad olid, mida nad mõtlesid ja mida ütlesid. „24 tarka” aitab seda meenutada ja teada saada. Ja nii ehk mõista ennastki. Sest oleme ju meie need, kes me nende pärandit endas kanname. Nende lood nii või teisiti meie kõigi üks lugu.
Kas ajastud kutsuvad ellu omad suurmehed või on hoopis suurmehed need, tänu kellele uued ajastud saabuvad? Siia kaante vahele on koondatud meie tänast maailma kujundanud suurmeeste elu ja mõtted. Need mehed on kõik olnud kõrgelt üle oma isikliku elu ja ajastu piiride ning väärt seda, et neid teada ja mõista.
Igaüks neist meestest väärib omaette monograafiat, lausa paljudest köidetest koosnevat väljaannet. Osade kohta neist on see kõik ka juba olemas. See raamat on vaid lühike rida lisaks mõttevaramusse, mille inspireerijateks nad on olnud. Minu soov polnud lisada midagi uudset. Pigem tahtsin kirjutada need mehed mõistetavaks ja omaseks neile, kellele nad on olnud ehk natuke kauged, natuke võõrad ja ehk isegi veidi hirmutavad oma suuruses. Hea, kui need mehed saaksid omaseks ka sulle, hea lugeja.

Samast kategooriast